Brain Based Coaching ….

… vás naučí usmerniť vaše myslenie tak, aby ste boli efektívni a úspešní.

First Person je tu pre vás. Svojimi službami vás posunie tam, kde chcete byť. Spýtajte sa sami seba, či sú všetky počiny vo vašom živote tak, ako si to predstavujete.
Čo ste spravili v poslednej dobe pre seba a váš život?
Poďte skúsiť First Person a uistíte sa, že správne nastavené myslenie jednoducho funguje. Či ste už začínajúci alebo skúsený podnikateľ, športovec, alebo napríklad bežný človek, budeme s vami spolupracovať, aby ste mali v živote, pracovnom, športovom, či súkromnom nastavené fungovanie presne tak, ako máte vysnívané.

Emócie.

Stáva sa pomerne často, že nevieme pomenovať vlastné emócie. Poznáte to, väčšinou ľudia zareagujú cez názor, napríklad: fajn, dobre, cool, ….

Keď však máme problém vyznať sa vo vlastných emóciách a pocitoch, a nevieme ich popísať, nemôžeme sa potom čudovať, že nechápeme druhých. Vlastne sa nechápeme navzájom.

Mozog. Neurocoaching.

Každý z nás má odlišný mozog, rovnako ako odtlačok prsta. Ani jeden mozog na svete nie je rovnaký. Preto nie je možné, aby vám ktokoľvek dobre poradil. Budeme sa vám snažiť ponúknuť maximálne personalizovaný prístup a vy si tak sami nájdete riešenie pre vlastnú dilemu.

Načo sa trápiť, keď viete všetko vo svojom živote upratať tak, aby ste boli šťastní. Túto energiu a čas viete venovať na úplne iné a podstatnejšie záležitosti vo svojom živote.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *